TR /EN /FR

Çimento

Anasayfa / Çimento

ERSOYLAR METAL 15 yıllık yurtiçi çimento distribütörlüğü altyapısını, 2007 yılından itibaren global pazarlara taşıyarak uluslararası çimento ticaretinde önemli bir rol almış ve Türkiye’nin önde gelen uluslararası çimento ihracatçılarından biri olmuştur.

ERSOYLAR METAL farklı bölgelerde ki önde gelen Türk çimento fabrikaları ile çalışmakta olup bu sayede Karadeniz, Marmara, Ege Denizi ve Akdeniz’deki Türk limanlarından çimento ihracatı yapmaktadır.

Firmamız şu ana kadar başarıyla 60′dan fazla gemi nakliyesiyle 350.000 tondan fazla ihracat operasyonu gerçekleşmiştir.

Yılda 200.000 mts’yi aşan ve bununla sınırlı kalmayan ticaret kapasitemiz ile CIF, CFR veya FOB teslim şekillerinde ihracatlar gerçekleştirmekteyiz.

ERSOYLAR METAL önde gelen Türk ve uluslararası müteahhitlik firmalarına, uluslararası tüccarlara, son kullanıcılara ve toptancılara çimento temin etmektedir.

Firmamız çoğunlukla Suriye, Kuzey Irak, Mısır, Libya, Cezayir, Tunus, Batı Afrika, Avrupa, Rusya, ve BDT gibi pazarlara ihracat çalışmaları yapmasının yanı sıra operasyonlarını Doğu Afrika ve Güney Amerika pazarlarını kapsayacak şekilde genişletmektedir.

Çimento Ürün Grubu:

  • Her tipte paketli Gri Portland Çimento 50 kg torbalarda in 1.5 mt sling bag veya 1.5 mt big-baglerde dökme
  • Dökme Çimento
  • Klinker
  • Beyaz Portland Çimento


Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! +90 (324) 676 44 35

Copyright © 2017. Her Hakkı Saklıdır.
Top